1. Nie chcieli go w Polsce to wyjechał… To jest jego pasja, wy nie macie pasji, nie wiecie co to znaczy mieć pasje. On dostał wielką szanse na jej spełnienie i robi to co kocha. Nie jego wina, że nie pozwolili mu walczyć w Polsce. Mam ochotę naje**ć każdemu kto się do niego rzuca, sami spróbujcie się postawić na jego miejscu i walczcie tak jak on, a nie tylko siedzicie z dupami przed ekranem i krytykujecie. Większosć z was nic nie osiągnęła.

  2. @Diiabeleek nie zdrajca tylko PZPN go nie chcial bo oni maja lepszych pilkarzy…pFF teraz wlasnie widac baty Polska dostaje od kazdego prawie .Nawet jakby Lukas zostal w Polsce nie gral by tak dobrze nauczyl sie grac w Niemczech!

  3. für deutschland ist er absolute spitzenklasse…aber leider ist er bei köln nur eine art messias der auch leider nichts ändert….schade eigentlich….ehemals bester stürmer….bayern hat ich kaputt gemacht…
    forza svw

  4. kiedy wy kurwy polaczki zajebane zrozumiecie, ze podolski chciał grać dla polski, ale PZPN go odrzucił? A że w niemczech mieszka, i tam chcieli go do reprezentacji to czemu mial z tego nie skorzystać?

    Jebać was pedały, w stylu Dudolinho czy Ulka17z

  5. Łukasz jest słodki i śliczny ale po co ta Dodzia… Masz 7 lat czy jak… Muzyke musze wyłanczac bo mi sie na wymioty zbiera… Poldi KOCHAMY CIĘ

Leave a Reply